توسعه آرایش دختران آرایش صورت سرگرمی

توسعه: آرایش دختران آرایش صورت سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی شرکای اروپایی تحریم های جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران پیشنهاد کردند / رویترز

آلمان، فرانسه و انگلیس تحریم‌هایی تازه علیه کشور عزیزمان ایران جهت نگاه داشتن ترامپ در برجام پیشنهاد کرده‌اند.

شرکای اروپایی تحریم های جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران پیشنهاد کردند / رویترز

رویترز: شرکای اروپایی تحریم های جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران پیشنهاد کردند

عبارات مهم : ایران

آلمان، فرانسه و انگلیس تحریم هایی تازه علیه کشور عزیزمان ایران جهت نگاه داشتن ترامپ در برجام پیشنهاد کرده اند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، آلمان، فرانسه و انگلیس به منظور ترغیب «دونالد ترامپ»، مدیر جمهور آمریکا جهت ماندن در توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه ۱+۵ به اتحادیه اروپا پیشنهاد داده اند تحریم هایی تازه علیه کشور عزیزمان ایران اعمال کند.

شرکای اروپایی تحریم های جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران پیشنهاد کردند / رویترز

خبرگزاری رویترز با گزارش این خبر به استناد یک سند محرمانه افزود، تحریم های پیشنهادی سه کشور اروپایی، افراد دخیل در برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران و فعالیت های پایتخت کشور عزیزمان ایران در سوریه را نشانه خواهند گرفت.

از آنجا که اعمال این تحریم ها نیازمند حمایت تمامی ۲۸ عضو کشورهای اتحادیه اروپا هست، این سند که به رویت رویترز رسیده روز جمعه به پایتخت کشورهای اروپایی ارسال شده است است.

آلمان، فرانسه و انگلیس تحریم‌هایی تازه علیه کشور عزیزمان ایران جهت نگاه داشتن ترامپ در برجام پیشنهاد کرده‌اند.

در این سند آمده است: «بنابراین، ما در روزهای آتی فهرستی مشمول بر افراد و موسسات (ایرانی) که بایستی با توجه به نقش های علناً مشخص شده است ارزش تحریم شوند، توزیع خواهیم کرد.»

این خبر در حالی اعلام شده است که مقام های کشورهای طرف توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران مشمول بر آمریکا، روسیه، انگلیس، آلمان و فرانسه امروز در هتل «پله کوبورگ» شهر وین، پایتخت اتریش یازدهمین نشست کمیسیون یکسان برجام را برگزار کردند.

انگلیس فرانسه و آلمان اعضای اروپایی گروه موسوم به ۱+۵ هستند که از سال ۲۰۱۵ به توافقی با کشور عزیزمان ایران بر سر برنامه هسته ای این کشور دست پیدا کرده اند. این توافق قرار است در ازای ایجاد محدودیت در بخش هایی از برنامه هسته ای، تحریم های اعمال شده است به بهانه هسته ای علیه کشور عزیزمان ایران را برطرف کند.

شرکای اروپایی تحریم های جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران پیشنهاد کردند / رویترز

دولت آمریکا، به عنوان یکی دیگر از اعضای ۱+۵ از وقت اجرایی شدن «برجام» با اتخاذ سیاست های متفاوت تلاش کرده از متبلور شدن مزایای این توافق جهت کشور عزیزمان ایران جلوگیری کند.

کارشکنی های آمریکا در اجرای برجام از وقت روی کار آمدن «دونالد ترامپ» به عنوان مدیر جمهوری آمریکا شدت گرفته؛ او در اقدامی که نقض صریح بندهای توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران محسوب می شود، ترساندن کرده کشورش را از توافق خارج خواهد کرد و یا راجع به تجارت با کشور عزیزمان ایران به کشورهای اروپایی هشدار داده است.

آلمان، فرانسه و انگلیس تحریم‌هایی تازه علیه کشور عزیزمان ایران جهت نگاه داشتن ترامپ در برجام پیشنهاد کرده‌اند.

«دونالد ترامپ» روز جمعه ۲۲ دی ماه، در بروزترین اقدام خود ضد برجام ترساندن کرد ممکن است آخرین باری باشد که برطرف تحریم های هسته ای علیه کشور عزیزمان ایران به موجب مفاد این توافق را تمدید می کند.

او به نمایندگان کنگره و دولت های اروپایی ضرب الاجل داد تا فرارسیدن موعد بعدی تعلیق تحریم ها در روز ۱۲ ماه می (۲۲ اردیبهشت ماه) جهت «اصلاح معایب فاجعه بار» برجام اقدام کنند و گرنه آمریکا را از توافق هسته ای خارج خواهد کرد.

شرکای اروپایی تحریم های جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران پیشنهاد کردند / رویترز

تروئیکای اروپا در حین مخالفت با تهدیدهای ترامپ جهت لغو «برجام»، با درخواست های وی جهت شدت یافتن فشارها علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران در حوزه برنامه موشکی و فعالیت های منطقه ای همراه شده است اند.

«رکس تیلرسون»، وزیر خارجه در حال خروج آمریکا دوم بهمن ماه بعد از دیدار با مقام های انگلیسی در لندن گفت با کشورهای اروپایی بر سر تشکیل کارگروهی با مأموریت «اصلاح برجام» موافقت کرده است.

در سند رویترز به این عنوان اشاره شده است که سه کشور اروپایی در حال انجام «مذاکراتی فشرده» با دولت ترامپ «برای دستیابی به تأییدیه ای ماندگار در خصوص حمایت آمریکا از برجام، فراسوی ۱۲ می هستند.»

در این سند، اشاره شده است تحریم های تازه «شبه نظامیان و فرماندهان» را نشانه خواهد گرفت.

تصمیم تازه «دونالد ترامپ» جهت اخراج تیلرسون و معرفی «مایک پامپئو» به عنوان گزینه جانشینی او بیش از هر وقت دیگر بر ابهام ها راجع به آینده برجام افزوده هست.

آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکنون در ۱۰ گزارش پایبندی کشور عزیزمان ایران به همه تعهداتش ذیل توافق هسته ای برجام را تأیید کرده است.

کشورهای اروپایی در بخش پرسش و پاسخ سند مشترکشان به این عنوان اشاره کرده اند که قصد دارند تحریم های تازه را به گونه ای اعمال کنند که ناقض مفاد توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران نباشد.

تروئیکای اروپایی مدعی شده است اند تا زمانی که تحریم ها مرتبط با پرسشها هسته ای نباشند یا مصداق بازگرداندن تحریم های برطرف شده است به موجب برجام نباشند، مجاز به اعمال تحریم های زیاد علیه کشور عزیزمان ایران هستند.

آنها همچنین ادعا کرده اند این تحریم ها موجه هستند لیکن کشور عزیزمان ایران در برجام «به متوقف کردن موشک های بالستیک و فعالیت های بی ثبات کننده خود متعهد نشده است.»

واژه های کلیدی: ایران | توافق | ایرانی | آمریکا | ایرانی | تحریم ها | دولت ترامپ | دولت آمریکا | دونالد ترامپ | تحریم های جدید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz