توسعه آرایش دختران آرایش صورت سرگرمی

توسعه: آرایش دختران آرایش صورت سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت بازی جمعه آماده‌ایم/ قول می‌دهم طرفداران تیم استقلال خوبی را ببینند ، منصوریان

سر مربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید که تیمش آماده بازی فردا (جمعه) با استقلال خوزستان است.

جهت بازی جمعه آماده‌ایم/ قول می‌دهم طرفداران تیم استقلال خوبی را ببینند ، منصوریان

منصوریان: جهت بازی جمعه آماده ایم/ قول می دهم طرفداران تیم استقلال خوبی را ببینند

عبارات مهم : بازیکن

سر مربی تیم فوتبال استقلال می گوید که تیمش آماده بازی فردا (جمعه) با استقلال خوزستان است.

به گزارش ایسنا، علی رضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: در روز خوبی مثل تولد امام رضا (ع) با استقلال خوزستان بازی می کنیم. هم از نظر معنوی و هم از نظر تاکتیکی شرایط خوبی داریم و آماده بازی فردا هستیم.

جهت بازی جمعه آماده‌ایم/ قول می‌دهم طرفداران تیم استقلال خوبی را ببینند ، منصوریان

وی در ادامه راجع به اوضاع مجتبی جباری هم گفت : جباری بدنسازی اش را با ما شروع کرده هست. همه بازیکنان بزرگ دنیا هم زمانی که یک دهه از سن ارزش بگذرد، با مصدومیت هایی مواجه می شوند. جباری در طی چهار سال اخیر در قطر فوتبال بازی کرده و ما هم در تلاشیم که او را از نظر بدنی کاملا آماده کنیم. او در تمرینات ما یکی از عالی ترین نفرات هست. ان شاء الله بتوانیم از فردا (پنج شنبه) در دقایقی از بازی از او استفاده کنیم. مطمئنا در بازی های آینده زمانی که جباری به صورت ثابت جهت ما بازی کند می توانیم از تجربیات او جهت جوانان استفاده کنیم و در داخل زمین هم به عنوان یک رهبر و لیدر نقش خودش را به خوبی ایفا می کند.

منصوریان اضافه کرد: آن سه بازیکن امید به تیم ما برگشته اند و اگر کادر فنی تشخیص بدهد می توانند بازی کنند. پادوانی هم در چند روز گذشته تمریناتش را شروع کرده و فرشید باقری و فرشید اسماعیلی نیز قول داده اند که بعد از بازی با استقلال خوزستان به جمع ما اضافه شوند. امید ابراهیمی هم مصدوم شده است بود، تمرینات بدنسازی اش را شروع کرده هست. فرقی هم نمی کند که او تمرینات بدنسازی اش را زیر نظر مربیان ما انجام بدهد یا زیر نظر مربیان تیم ملی چون ما با یک روش، کار بدنسازی را انجام می دهیم. ابراهیمی هر زمانی که آماده شود، در اختیار ما قرار می گیرد. جهت بازی فردا هم هیچ کدام از این چهار بازیکن مصدوم حتی در لیست ۱۸ نفره ما نیستند.

سر مربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید که تیمش آماده بازی فردا (جمعه) با استقلال خوزستان است.

منصوریان در بخش دیگری از صحبت های خود راجع به شکست هفته قبل تیمش برابر صنعت نفت آبادان، گفت : نمی خواهم راجع به پرسشها هفته پیش صحبت کنم. حتی فکر کردن به این عنوان هم من را اذیت می کند. احساس می کنم که هفته گذشته یک اتفاق در فوتبال رخ داد و امیدوارم که از این گونه اتفاقات دیگر رخ ندهد ولی از هوادارانمان می خواهم که فردا با آرامش و حوصله به ورزشگاه بیایند لیکن می خواهیم از استقلال مورد علاقه علی رضا منصوریان رونمایی کنیم. می خواهیم آن استقلال را کم کم تحویل هوادار بدهیم که سال قبل از ما می درخواست کردند تا یک پلن به تاکتیک تیمی ما اضافه شود. یعنی ریتم گرفتن در حین انجام بازی مالکانه و همین طور حملات پی در پی درون زمین باشد.

وی ادامه داد: من این قول را به هواداران می دهم که فردا شاهد یک استقلال خوب باشند و قطعا در هفته های آینده هم بهتر از این خواهیم شد. ما در جذب بازیکن دقت عمل داشتیم تا بر اساس نیازهای مان بازیکن جذب کنیم. بازیکنانی را گرفتیم که هواداران با آنها خاطرات خوبی دارند و می توانند درون زمین جهت ما بافایده باشند. من از هوادارانمان دعوت می کنم که فردا به ورزشگاه بیایند تا فوتبال قشنگ را با لذت تماشا کنند.

او در ادامه راجع به تیم فوتبال استقلال خوزستان هم گفت : به تیم ویسی خوش آمد می گویم که به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده اند آنها شاکله مهم تیم قهرمان دو سال قبل را حفظ کرده اند. سه، چهار بازیکن هم به تیم بر گشته اند. فکر می کنم که فقط سه بازیکن جدا شده است اند. فکر می کنم که تیم بسیار خوبی هستند که برابر تراکتورسازی هم عملکرد خوبی داشتند. در کل جهت بازی فردا باید باهوش باشیم و می دانیم که تیم ویسی چگونه بازی می کند. تلاش می کنیم که ابتدا یک فوتبال قشنگ را ارائه دهیم و ان شاء الله در انتها سه امتیاز این بازی را در پایتخت کشور عزیزمان ایران نگه داریم.

جهت بازی جمعه آماده‌ایم/ قول می‌دهم طرفداران تیم استقلال خوبی را ببینند ، منصوریان

منصوریان همچنین راجع به حضور بازیکنان جوان تیمش در ترکیب تیم امید استقلال، خاطر نشان کرد: تا وقت انجام بازی تیم امید، بازیکنان ما محرومیت ارزش به آخر نرسیده بود. تیم امید ما که من به آنها می گویم تیم “ب”، شرایط خوبی را با نوازی دارد. این تیم دوران پوست اندازی خودش را طی می کند.

ما به آن تیم کاملا مسلطیم و از هفته آینده بعد از بازی استقلال خوزستان محمد نوازی به عنوان یکی از اعضای کادر فنی در تمرینات تیم بزرگسالان حاضر می شود تا بتوانیم اهداف تاکتیکی که داریم همراه با تیم امید در یک سو حرکت کنیم که هنگامی که بازیکنی به تیم بزرگسالان اضافه می شود دچار مسئله نشود.

سر مربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید که تیمش آماده بازی فردا (جمعه) با استقلال خوزستان است.

واژه های کلیدی: بازیکن | فوتبال | استقلال | خوزستان | استقلال | بدنسازی | بازیکنان | منصوریان | لیگ برتر فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz