توسعه آرایش دختران آرایش صورت سرگرمی

توسعه: آرایش دختران آرایش صورت سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه ۳۰ آبان آخرین وقت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کارشناسی خبر نور و غیرانتفاعی

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۳۸ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری موسسات آموزش عالی غیردولتی ،غیرانتفاعی و دانشگاه خبر نور خبر دا

۳۰ آبان آخرین وقت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کارشناسی خبر نور و غیرانتفاعی

۳۰ آبان آخرین وقت عضویت تکمیل ظرفیت کارشناسی خبر نور و غیرانتفاعی

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۳۸ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری موسسات آموزش عالی غیردولتی ،غیرانتفاعی و دانشگاه خبر نور خبر داد و گفت: داوطلبان تا ۳۰ آبان ماه وقت دارند در این آزمون عضویت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۹۶ موسسات آموزش عالی غیردولتی، غیرانتفاعی و دانشگاه خبر نور از ۲۹ مهرماه ۹۶ شروع شده است است و متقاضیان تا ۳۰ آبان وقت دارند با مراجعه به سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در این مرحله از تکمیل ظرفیت عضویت کنند.

۳۰ آبان آخرین وقت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کارشناسی خبر نور و غیرانتفاعی

وی در ادامه افزود: داوطلبان علاقمند به تحصیل (اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۶ عضویت کرده و یا نکرده اند) می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه و موسسات شرکت کنند.

وی افزود: داوطلبان به منظور اطلاع از رشته های تحصیلی و موسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله می توانند به لینک جستجوی عنوان موسسه و کدرشته مندرج در پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنجش و پایگاه اطلاع رسانی موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی و یا پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه خبر نور مراجعه کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۳۸ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری موسسات آموزش عالی غیردولتی ،غیرانتفاعی و دانشگاه خبر نور خبر دا

وی تاکید کرد: تمامی متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۶ دارای مدرک دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم (دوره چهارساله) یا پیش دانشگاهی و یا کاردانی (فوق دیپلم) بوده باشند. در صورت امکان تشکیل کلاس جهت نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از سوی مؤسسه مورد تقاضا، آن دسته از داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۶ موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی شوند، می توانند در رشته و یا رشته های تحصیلی مربوط متقاضی شوند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: تمامی داوطلبان باید در وقت عضویت از طریق مؤسسه مربوط، بابت هزینه عضویت نسبت به پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار ریال (۲۰ هزار تومان) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت شرکت سنجش اقدام کنند.

دکتر توکلی در آخر خاطر نشان کرد: تا ساعت ۸ صبحگاه امروز تعداد ۳۸ هزار و ۷۹۵ نفر جهت عضویت به دانشگاه خبر نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی مراجعه کرده اند.

واژه های کلیدی: آموزش | دانشگاه | دانشگاه | داوطلبان | آزمون سراسری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz